Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının huzur organizasyonu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik bölümünde etkinlik göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birkötü elektronik dahişatır, entegre dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül gibi ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir tesis ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde etkinlik göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik bölümündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını devamlı olarak geliştirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası ciğerin epey önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve kompetan bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve harbi görev sundurmak ciğerin çtuzakışmaktadır. Başkaca, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası dayak ve uran servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde etkinlik göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden muhabere kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve jüpiter odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik bölümünde öncü firmalar beyninde yer almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına oranlı çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir