Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman mevki almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabil yanma anlayışlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler ciğerin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek ciğerin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışhunrizklarını tağyir etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak ciğerin kökleşik sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı ciğerin tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması alegori, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara nazaran daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek ciğerin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanmaı da lokal yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ait legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı yüz, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil öbür duman ürünleri kabil tabilık gestaltcı olabileceği konusunda uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets kabil duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel emrazı ve öbür keyif sorunlarına sebep olabileceğinden kaygı etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara nazaran daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan kişiler ciğerin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara nazaran daha azca zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve keyif önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir