Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman yer almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki gibi yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler bâtınin bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bürümek bâtınin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışhunrizklarını göçermek ve insanoğluın elan azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets yollamak bâtınin ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine usturuplu olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanmaı bâtınin tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bürümek bâtınin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanmaı da domestik yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi özge duman ürünleri gibi bağımlılık örgücı olabileceği dair uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets gibi duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve özge keyif problemlerine niçin olabileceğinden telaş etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler bâtınin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakılırsa elan azca zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına usturuplu şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine usturuplu şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir