Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Veri Yönetimi kısmınde bile terbiye almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile zeban eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir başlangıçarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai günah projeleri alanlarında biraşırı başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir başkası bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak fariza yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün birlikte üste eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kadar önemli pozisyonlarda fariza yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları ortamında, şuurlu Dinçler içtimai günah projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, toylerin terbiye ve kültür kayranındaki ihtiyaçlarını katlamaya müteveccih çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde konstrüksiyonlandırdığı şuurlu Dinçler hareketi ile Üniversite toylerinden, ortaokul öğrencilerine kadar millet bu konstrüksiyonlanmanın ortamında bulunarak, faydalı anlayışlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milletler kadar önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş kocaıdır ve iş dirimında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı kasıntı ve bünyelarda riyaset pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai günah ve pediatri kayranındaki çaldatmaışmalarını sürat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai günah projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirimındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, toylerin terbiye ve kültür kayranındaki ihtiyaçlarını katlamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi toylerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir