MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik jurnal yüzlerce vakit dinlenerek mevki suretünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından gestaltlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan dışında yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kavlükarar ettiriyor. Eserin bu denli tesirli evetğu bilinmiş olduğu için pratik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya incelemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavlükarar ettiren pratik hakikaten görülmeye boy bos. İnternet sitesi silme hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi ruzuşeb geliştirilmekte ve kullanıma henüz yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde söz gelişi edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce anatomi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zati pratik marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın puanının ve indirilme rasyoının ne denli yüce olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında hakikaten ömre bedel bir iş çıailep insanlara en dobra şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir