mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, tüketici gruplarının hileışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme para sistemi ile Ödeme edinmek isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışveriş davranışlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun taliı dizi iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu davranışlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği belirgin bulunan itibar kartları aracılığı sayesinde olabilir.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Peşış Yakalama
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan tüketici gruplarının hileışveriş hileışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının itibar ve banka ekeı yöntemi ile hileışveriş yapmayı tercih ederken itibar ekeı ve banka ekeı sıfır eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek hileışveriş yamayı tercih değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istimal etmek ister. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi mekân saha e- ticaret firma bölgeleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni küme daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine mekân vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir