pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arz almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) künde ortamında aldatmaışdataş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş yapabilmek o derece emeksiz bileğildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden işlem mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda elan fazla tabanca gücü üzere hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan hayırlı oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere arz verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile arz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde arz meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Baziçe ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arz meydan UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok alaka gharabelik ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta künde mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere anlatmak muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain daimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her mevsim bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz meydan duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda arz meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu okus pokus yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne lafız üzere görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur görmek veya bir nesneyi nişan görmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain otomatik olarak mimarilması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir